Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! - 101m2

Unfurnished
240,000€

  • Rruga Gjik Kuqali
  • 315
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637157 - Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mireadministruar me shkallen e sapo rinovuar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe me dalje ne verande, dy dhomat e gjumit dhe tualeti me dritare. Zona ne te cilen apartamenti eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes duke bere qe apartamenti te jet nje mundesi shume e mire per biznes per zyra, klinika te ndryshme etj si dhe per banim. Apartamenti eshte rinovuar totalisht nga fillimi qe nga punimet elektrike, hidraulike, vetratat etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 101m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Gjik Kuqali
Construction Year 1990
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

800€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok Jepet Me qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe o...