Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 60m2

Furnished
125,000€

  • Rruga Kongresi i Lushnjes
  • 667
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637100 - Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga korridori shperndraes salloni ndenjes, kendi i gatimit i vecuar, dhoma e gjumit dhe tualeti. Zona ne te cilen apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe investim, duke bere qe apartamenti te jete nje mundesi e mire per investim per tu perdorur pe qira ditore dhe mujore. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga punimet elektrike hiodraulike etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Kongresi i Lushnjes
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Invested Recently Parking Opportunity Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

118,000€
Cmim i diskutueshem

122,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Orie... - 80m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Bulevardi I Ri, Ne "Rezidencen Avid" Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te...