Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 125m2

Furnished
225,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 208
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA637071 - Ne Komune Te Parisit Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit i vecuar, tre dhomat e gjumit, dy tualete me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Ne Apartament jane bere investime ekstra vetratat termike, parketi etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 4
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Tish Dahia
Construction Year 2005
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...

1,000€ / month
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristal jepet me qera apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te nje pallat...