Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 100m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Gjergj Elez Alia
  • 65
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA637021 - Ne Astir, Te Kompleksi Arlis Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndres, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Gjergj Elez Alia
Construction Year 2015
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

470€ / month
Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 88m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamnti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te...

400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...