Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 100m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Gjergj Elez Alia
  • 58
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA637021 - Ne Astir, Te Kompleksi Arlis Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndres, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Gjergj Elez Alia
Construction Year 2015
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month

500€ / month

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totaliosht I Investuar!! . Apartamenti ka siperfaqe totale 124m2 dhe organizohet ne nje korrid...

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Teodor Keko

Astir Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe i mi...

E RE
600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...