Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 114m2

Unfurnished

125,000€

120,000€

  • Rruga Aleksandër Moisiu
  • 1093
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA636982 - Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, njera prej te cilave me dalje ne ballkon, si dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Right Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 114m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Kinostudio
Street Rruga Aleksandër Moisiu
Construction Year 2007
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator Balcony Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

133,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetr... - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...

121,500€
Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 101m2
5 Maji - Rruga Dervish Luzha

Ne Rrugen 5 Maji, Tek Inerti Shpk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 9 kates...

117,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!... - 103m2
Paskuqan - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan prane Unazes se Madhe ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1,ne objekt banini 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina.Apartament...