Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 87m2

Furnished
170,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 265
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636966 - Prane Kompleksit Magnet Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te mireadministruar pa ashesor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga punimet elektrike, hodraulike, parketi, tualeti me paisje inkaso, vetratat dopioxham termike akustike etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 87m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Ndre Mjeda
Construction Year 2005
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit Shitet Apartament 2+1 Me Verand!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me a...

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe orga...

160,800€
Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Constru... - 124m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 11...