Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 70m2

Unfurnished
91,000€

  • Rruga Gjon Krisli
  • 997
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636856 - Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti. Kompleksi eshte i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Rezidenca dallohet per punime mjaft cilesore dhe moderne. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Gjon Krisli
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
99,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 68m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 68.4 m2 ndodhet ne katin e 4 banim te njeres prej go...

92,300€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bollshme... - 77m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 76.90m2 dhe siperfaqe neto 66.80m2, n...

95,700€
Cmim i diskutueshem
Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 66m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Javer Malo

Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inestim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 66m², 56 m², ndodhet ne katin e 3-te te banim dhe organ...