Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 70m2

Unfurnished
91,000€

  • Rruga Gjon Krisli
  • 997
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636856 - Okazion Kleringu!! Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti. Kompleksi eshte i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Rezidenca dallohet per punime mjaft cilesore dhe moderne. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Gjon Krisli
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 Dhe Njesi Biznesi M... - 74m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 Dhe Njesi Biznesi Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona k...

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt - 50m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Xhamllikut,, ne rrugen Arkitekt Sinani, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne kor...

81,500€

85,400€

Tek Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Ne Nje Super Re... - 63m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji ne nje Rezidence te re ne ndertim shitet 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim me siperfaqe total...