Tek ETC, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 195m2

Furnished
2,000€ / month

  • Bajram Curri Boulevard
  • 74
  • 3 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFAA636785 - Tek ETC, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, gatimi i vecuar, tre dhomat e gjumit, dy tualete dhe lavanderia. Apartamenti ka nje lokacion perfekt ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti jepet me qira per banim ose per zyre dhe jepet 2000 euro neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Property Details

Total Area 195m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 8
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2013
Total Building Floors 16

Features

Mortgage Veranda Elevator Balcony Toilet with Window Furnished West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrj...

770,000€
Cmim i diskutueshem

795,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...

227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...