Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 77m2

Furnished
209,000€

  • Kavaja Street
  • 311
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636782 - Tek Garden Building, "Rruga e Kavajes" Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti.. Apartamenti ka siperfaqe totale 77.3m2, siperfaqe neto 61.9m2 dhe 2 m2 siperfaqe e gjelbert. Objekti ku ndodhet zhvillohet ne 2, 4,1 6 dhe 24 kate. Dy katet e para do te perdoren per ambiente sherbimi: dyqane dhe zyra, katet me siper do te jene banim dhe katet nentoke do te mbajne hapesirat e parkimit dhe ambientet teknike te nevojshme. Kjo do te beje te mundur pasjen e cdo faciliteti ne godine. Po ashtu vendodhja eshte ne afersi te Qendres dhe prane unazes se vogel. Apartamenti aktualisht eshte dhene me qira 750 Euro ne muaj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Right Deal Properties +355674032997.

Property Details

Total Area 77m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 8
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2023
Total Building Floors 16

Features

Elevator Balcony Invested Recently Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1, Me Vendndod... - 58m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 1+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...