Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! - 61m2

Unfurnished
102,000€

  • Rruga Viktor Eftemiu
  • 794
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636525 - Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 1+1 I Sapo Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 5-katesh ndertim i viteve 2000, pa ashensor. Organizohet nga korridori shperdares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar me punime mjaft cilesore qe nga instalimet elektrike, hidraulike, dyert, dritare dopixham termike. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per shkak te aksesit qe te ofron dhe afersine qe ka me qendren. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 61m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Vasil Shanto
Street Rruga Viktor Eftemiu
Construction Year 2000
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
104,000€
Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+... - 80m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim (i...

92,000€

96,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Bill Klinton, Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne Kompleks ne katin 0, te nje pallati 7 katesh n...

98,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Me rrrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shenso...