Tek Tregu i Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!! - 90m2

Partialy Furnished
160,000€

  • Rruga Millosh Shutku
  • 1215
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636158 - Te Tregu I Ri Elektrik Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe organiozhet ne sallonin ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon si dhe nje tulalet. Zona ne cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin shiten dy poste parkimi ne -1 te perfshira ne cmim. Apartamenti ka siperfaqe neto 90.40 meter dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Materniteti i Ri
Street Rruga Millosh Shutku
Construction Year 2014
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Garage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Partially Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

170,000€
Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 87m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane Kompleksit Magnet Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te mireadministruar pa a...

156,500€
Tek Oasis Residence Shitet Super Apartament 2+1 Me Stru... - 112m2
Unaza e Re - Rruga Feizi Himzo

Tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe orientim plot diell!!! Apartamenti ndodhet ne katin e kater dhe ka siper...