Tek Tregu i Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!! - 90m2

Partialy Furnished
160,000€

  • Rruga Millosh Shutku
  • 1250
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636158 - Te Tregu I Ri Elektrik Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe organiozhet ne sallonin ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon si dhe nje tulalet. Zona ne cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin shiten dy poste parkimi ne -1 te perfshira ne cmim. Apartamenti ka siperfaqe neto 90.40 meter dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Millosh Shutku
Construction Year 2014
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Garage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Partially Furnished View East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe orga...

160,800€
Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Constru... - 124m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 11...

164,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Ish-Uet , Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 117m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Pas ish-Universitetit Europian Te Tiranes ne rrugen "Shefqet Musaraj" Shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pa...