Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! - 500m2

Partialy Furnished
300,000€

  • Rruga Migjeni
  • 418

Property Description

REFAA636140 - Prane Ktheses Se Kamzes Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 me dhe siperfaqe totale ndertimi 435 meter. Kati i pare organizohet ne sallonin ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi dhe tualeti, kati 2 organizohet ne salloni ndenjes, kuzhina e vecuar, dhoma e gjumit me tualet te brendshem si dhe nje tualet tjeter, kati 3 organizohet sallonin ndenjes, kuzhina e vecuar dy dhoma gjumi, dhoma matriomoniale me tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter. Zona ne te cilen ndodhet vila ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 500m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Migjeni
Construction Year 2010
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Attic View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Prane Ures Se Institutit, Shitet Vile 3 Kateshe Me Orie... - 266m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Petrit Radovicka

Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kat...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Ligor Lubonja

Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rre...