Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!!! - 117m2

Unfurnished

75,000€

73,000€

  • Rruga Kastriotet
  • 3619
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636006 - Te Kthesa E Kamzes Shitet Apartament 1+1+Verande Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe veranda e cila mund te shfrytezohet dhe te pershtatet ne apartament 2+1. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientim jug-lindje duke pasur drite dielli gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokuementacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin (+355) 0674032997!!!

Property Details

Total Area 117m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 8
Zone Kthesa e Kamzes
Street Rruga Kastriotet
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sipe...

E RE
68,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Per... - 49m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Ne Kinostudio, mbrapa Komisariatit te Policise nr 4, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistu...

67,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve ,Shitet Apartament... - 54m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 1+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shu...