Te Kthesa E Kamzes, Shitet Apartament 1+1+Verande, Me Orientim Perfekt!!! - 117m2

Unfurnished

75,000€

73,000€

  • Rruga Kastriotet
  • 3630
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA636006 - Te Kthesa E Kamzes Shitet Apartament 1+1+Verande Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe veranda e cila mund te shfrytezohet dhe te pershtatet ne apartament 2+1. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientim jug-lindje duke pasur drite dielli gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilietet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokuementacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin (+355) 0674032997!!!

Property Details

Total Area 117m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 8
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Kastriotet
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

82,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim!!! - 71m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Besim Alla

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ndertuar ne vitin 2010. Apartamenti...

E RE
73,000€
Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 52m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues te mireadministruar dhe...

83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare.Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sipe...