Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! - 53m2

Partialy Furnished
73,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 5420
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA635998 - Te Ish Restorant Durrsi Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit. dy dhomat e gjumit dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike tualeti me paisje inkaso, dyert, vetratat jane dopioxham termike dhe akustike, tarraca eshte izoluar si dhe ka panel diellor te vendosur ne tarrace. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 53m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Parking Opportunity South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

77,000€

80,000€

Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu... - 95m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Okazion Kleringu! Tek Univers CIty, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine 8 kateshe, me as...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Pran Emeral Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo p...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Golem, Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Detit! - 63m2
Golem - Rruga Fan Noli

Ne Golem Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Detit! Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 5 katesh pa ashensore. Apartamen...