Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!! - 53m2

Partialy Furnished
72,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 4052
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA635998 - Te Ish Restorant Durrsi Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit. dy dhomat e gjumit dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike tualeti me paisje inkaso, dyert, vetratat jane dopioxham termike dhe akustike, tarraca eshte izoluar si dhe ka panel diellor te vendosur ne tarrace. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 53m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Restorant Durresi
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Parking Opportunity South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

76,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 83m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84m², ndodhet ne katin e 7 te nj...

400€ / month
Tek Rruga Ferit Xhajko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I... - 70m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Rruga Ferit Xhajko, Jepet Me Qera apartament 2+1 I Sapoinvestuar dhe I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 kates...

79,700€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 99m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne Komples te ri shitet apartament 2+1 ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh ndertim i vitit 2021.Apartamenti ka planimetri te rregull...