Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! - 130m2

Unfurnished
700€ / month

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 129
  • 5 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA635981 - Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra!! Ambjenti ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertimi ekzistues te mireadministruar pa ashensor dhe organizohet ne katin e 4, nje ambejnt openspace, nje tualet dhe nje ballkon, Kati i 3 ka korridor shperndares, 4 dhoma dhe nje tualet. Ambjenti ka nje lokacion shume te mire dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash si zyra te ndryshme biznesi, call center etj. Ambjenti jepet me qira 700 euro neto. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Apartment 4+1
Floor 3
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Construction Year 2003
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...

600€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Square 21, Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinv... - 85m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes , Prane Square 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6 te nje pallati te mirembajtur dhe organ...