Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt!!! - 200m2

Furnished
1,000€ / month

  • Bajram Curri Boulevard
  • 115

Property Description

REFAA635951 - Te Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt. Lokali ndodhet prane ures se re te kompleksit delijorgji dhe aktualisht eshte ne gjendje pune me klientele te rregullt prej shume vitesh. Lokali ka nje siperfaqe neto 100 meter dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace i gjithe me fasade xhami dhe nje tualet, gjithashtu ka dhe nje verande 100 meter te cilen e ka ne pronesi dhe nuk tatohet nga bashkia. Lokali jepet 1000 euro neto ne muaj. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 200m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Veranda Furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

415,000€

500,000€

Te Irfan Tomini, Shitet Ambient Bar-Kafe Ideal Per Inve... - 121m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Te Irfan Tomini, prane shkolles 26 Nentori, Shitet Ambient Bar-Kafe Totalisht i Investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5 katesh dhe esh...