Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2

Unfurnished
70,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 229

Property Description

REFAA635773 - Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore, e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Ambjenti aktualisht funksionon si klinike dentare pre disa vitesh por qe eshte i pershtateshem per tipologji te ndryshme biznesi, si qender estetike, farmaci klinika te ndryshme etj. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qera 25000 leke neto prej disa vitesh. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 42m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Shefqet Kuka
Construction Year 2012
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

69,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi N... - 69m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi Ne 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe org...

62,000€
Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xham... - 40m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, Shitet Dyqan Me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej...

76,000€
Tek Ish Parku I Autobuzave, Shitet Njesi Biznesi Ideal... - 33m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Te Ish Parku i Autobuzave, Prane Report Tv, Shitet Njesi Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 4 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 33...