Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 23m2

Unfurnished

36,500€

35,000€

  • Rruga Aleks Buda
  • 422

Property Description

REFAA635215 - Te Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Shitet Dyqan Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Dyqani organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Ambjenti eshte me fasade xhami, e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Ambjenti eshte i pershtateshem per tipologji te ndryshme biznesi si, zyre, dyqane te ndryshme, parukeri etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine RealDeal ne numrin: +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 23m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Rruga Aleks Buda
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Parking Opportunity Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

41,000€
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Biznesi Buze Rruge!! - 28m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, ne Rrugen Hamdi Cenojmeri, shume afer me Rrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 28 m2, ndodhet n...

175,000€
Cmim i diskutueshem
Te Nsharaku, Shitet Ambient Biznesi Perfekt Per Investi... - 42m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Isuf Elezi

Te Nisharaku, Ne Rrugen Isuf Elezi, Shitet Ambjent Biznesi I Investuar Si Kancelari. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues, dh...

45,000€
Prane Tregut Elektrik, Shitet Dyqan Per Investim!! - 34m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektrik, Ne Kompleksin grand Shitet Dyqan Per Investim!! dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe orga...