Prane Tegut Shitet Vile 3-Kateshe Me Nje Kat Parkimi Nentoke !! - 606m2

Unfurnished
350,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 163

Property Description

REFAA635197 - Prane Teg, Ne Mjull Bathore Shitet Vile 3-kateshe Dhe Me Nje Kat Parkimi nentoke. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar qe te ofron qetesine dhe relaksin e natyres. Vila ka siperfaqe trualli 405 meter dhe siperfaqe totale te ndertimit 607 meter. Ne Katin -1 Ndodhet garazhi dhe nje depo, kati 0 organizohet ne sallonin ndenjes dhe gatimin e vecuar, nje tualet dhe 3 ballkone, kat 1 organizohet ne dy dhoma gjumi, tualeti dhe tre ballkone, kati 2 organizohet nga nje dhome gjumit, tualeti, nje verande, dy ballkone si dhe nje ambjent tjeter. Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 606m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhaferr Shaba
Construction Year 2018
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...