Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 93m2

Furnished
139,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 81

Property Description

REFAA635089 - Ne Fresk Ne Fillim Te Rruges Se Thesarit, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Dyqani organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Dyqani ka fasade te madhe xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Dyqani eshte perdorur per nje kohe te gjate si Kopsht privat dhe shitet sic eshte i mobiluar. Dyqani per te perdoret sic eshte per kopsht ose per aktivitet te ndryshme biznesi si zyra, klinika mjeksore, market etj. Dyqani ka nje verande ne pjesen e para e cila mund te shfrytezohet per biznesin. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 93m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2009
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Veranda Elevator Parking Opportunity Furnished West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

120,000€
Cmim i diskutueshem

130,000€

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Kome... - 85m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Shitet Ambient Komercial Open Space . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizohet nga n...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rruga kryesore, e cila i jep nj...

250,000€

277,000€

Ne Fresk, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !!! - 173m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Dalip Topi

Ne Zonen e Freskut, ne rrugen Dalip Topi shitet Ambient Komercial me siperfaqe 173 m2 dhe me lartesi 4.60m. Ambienti eshte i organizur ne 3 ndarje,ku...