Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Per Zyra Me Pamje Nga Liqeni!! - 64m2

Unfurnished
137,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 50

Property Description

REFAA635084 - Te Liqeni Thate, Shitet Ambjent Per Zyra Me Pamje Te Lire Nga Liqeni!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar. Ambjenti organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet, por qe ka mundesi te ndahet disa ambjente sipas aktivitetit qe deshironi te zhvilloni. Ambjenti eshte nje mundesi shume e mire per te zhvilluar biznesin tuaj pasi zona eshte nje nder zonat me elitare te qytetit te Tiranes. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, klinika mjeksore etj. Bashke me ambjenti, shitet edhe nje post parkimi ne -1 i mbyllur me qepen. Ambjenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 64m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 0
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Hamdi Sina
Construction Year 2011
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Garage Elevator East Orientation View Window screens Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties