Prane Tregut Elektrik, Shitet Dyqan Per Investim!! - 34m2

Unfurnished
45,000€

  • Rruga Todi Shkurti
  • 174

Property Description

REFAA635081 - Prane Tregut Elektrik, Ne Kompleksin grand Shitet Dyqan Per Investim!! dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe organizohet si nje ambjent i vetem openspace, nje tualet dhe eshte me fasade xhami qe i jep nje mundesi shume te mire reklamimi. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitet te ndryshme biznesi si qender estetike, zyra te ndryshme, dyqane te ndryshme etj. Zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone shume mire per te zhvilluar biznesin tuaj. Dyqani disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 34m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Todi Shkurti
Construction Year 2005
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Parking Opportunity Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

300€ / month

400€ / month

Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Pe... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Jepet Me Qira Dyqan Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe organi...

89,900€

99,000€

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Ci... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Cmim Okazion Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit d...