Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2

Unfurnished
90,000€

  • Rruga Kahreman Ylli
  • 269

Property Description

REFAA635056 - Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashnsor. Dyqani organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet, gjithashtu ka edhe nje verande ne pjesen para e cila mund te shfrytezohet ne varesi te biznesit qe deshironi te zhvilloni. Dyqani eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi biznesit. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qera dhe perdoret si qender kursesh, por eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si farmaci, qender estetike, dyqane te ndryshme etj. Prona disponon dokuemntacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 33m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Kahreman Ylli
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Veranda Elevator Parking Opportunity Not furnished Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinik okulistik...

697,500€
Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore Ne Katin 0, Shite... - 155m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen pe...

89,900€

99,000€

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Ci... - 80m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Te Kompleksi Mangalem 21 Shitet Dyqan Me Cmim Okazion Pefekt Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit d...