Ne Qender, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tiplologji Te Ndryshme Biznesi! - 104m2

Unfurnished
1,000€ / month

  • Rruga Kajo Karafili
  • 125

Property Description

REFAA634900 - Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mireadministruar me ashensor, i cili ndodhet vetem pak metra larg sheshit Skenderbej. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient openspace me dy tualete dhe ka funksionuar prej shume vitesh si biznes furre-buke-pasticeri. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe do te zhvilloni. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka dhe do te ishte nje ambient ideal per zyra ose edhe per biznese te tjera. Ambjenti Jepet Me Qira Bosh 1000 Euro Neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Kajo Karafili
Construction Year 1998
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Balcony Not furnished South Orientation East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...

1,000€ / month
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe aks...

1,000€ / month
Ne Qender, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Per... - 115m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender, Prane Hotel Opera, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartametni ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me 2 ashe...