Ne Fresk,Shitet Dyqan Perfekt Per Investim, Buze rruges!! - 65m2

Unfurnished
78,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 99

Property Description

REFAA634895 - Ne Fresk, Ne Rrugen e Thesarit Shitet Dyqan Buze Rruge Perfekt Per Investim! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet si nje ambjent i vetem openspace dhe nje tualet. Ambjenti eshte me fasade xhami nga rruga kryesore e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe deshironi te zhvilloni. Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si, farmaci, qender estetike, fast food etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2012
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Parking Opportunity Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire !!! - 61m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 61 m2, neto 55 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te...

72,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Dhe Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 59.6 m2, neto 54.3 m2 ndodhet...

81,500€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 d...