Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2

Partialy Furnished
125,000€

  • Rruga Foto Xhavella
  • 1051
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA634881 - Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, te dyja me dalje ne ballkon si dhe dy tualete. Orientimi nga Jugu dhe Lindja i ofron apartamentit ngrohtesi dhe drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim ose per investim pasi zona ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe gjithashtu eshte nje zone qe ka kerkesa te larta per qira. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Foto Xhavella
Construction Year 2015
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Parking Opportunity South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
128,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Kubature Te... - 217m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+Verande Me Kubature Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 217.14 m2, neto 82.24 m2, verande...

111,000€

120,000€

Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi...

E RE
123,000€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Grigor Gjirokastriti

Tek Ish Fusha Aviacionit Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dh...