Te Nsharaku, Shitet Ambient Biznesi Perfekt Per Investim !! - 42m2

Furnished
175,000€

  • Isuf Elezi
  • 153

Property Description

REFAA634705 - Te Nisharaku, Ne Rrugen Isuf Elezi, Shitet Ambjent Biznesi I Investuar Si Kancelari. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues, dhe eshte me fasade xhami e cila i krijon nje mundesi shume te mire reklamimi. Ambjenti shitet bashke me biznesin dhe ka nje klintele te ngritur prej vitesh. Se fundmi jane bere punime duke e rikonstruktuar totalisht ambientin qe nga punimet elektrike, hidraulike, sovatimet, fasada cdo gje eshte bere e re. Kostoja e produkteve dhe paisjeve qe ka dyqani kap vleren e 3 000 000 lekeve. Dyqani ka nje xhiro ditore mesatare shume te mire duke qene se ka nje klientele te ngritur prej vitesh ndodhet prane disa shkollave. Dyqani disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 42m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Isuf Elezi
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Parking Opportunity Furnished South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

35,000€

36,500€

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Shitet Dyqan... - 23m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Aleks Buda

Te Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Shitet Dyqan Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ash...

170,000€
Prane Blv. Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial ! - 160m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, shitet Ambjent (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto...