Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Per Investim !! - 32m2

Unfurnished
35,000€

  • Rruga Joklin Persi
  • 190

Property Description

REFAA634438 - Ne Yzberisht, shitet njesi biznesi ideale per investim. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te nje pallati 8-katesh, ndertim i ri i mireadministruar. Ambjenti eshte nje mundesi e mire investimi pasi eshte me fasade xhami edhe kjo i krijon nje mundesi te mire reklamimi per biznesin qe mund te zhvilloni. Zona ka marre nje zhvillim te konsiderueshem kohet e fundit edhe eshte nje zone mjaft e populluar. Dyqani organizohet si nje ambient openspace dhe nje tualet. Ambienti mund te pershtatet per aktivitete te ndryshme si zyra, dyqan, parukeri etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 32m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Joklin Persi
Construction Year 2008
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...