Super Okazion!! Ne Qender Te Tiranes, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Ideale Per Investim !! - 104m2

Unfurnished

390,000€

330,000€

  • Rruga Kajo Karafili
  • 266

Property Description

REFAA634420 - Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mireadministruar me ashensor, i cili ndodhet vetem pak metra larg sheshit Skenderbej. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient openspace me dy tualete dhe ka funksionuar prej shume vitesh si biznes furre-buke-pasticeri. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe do te zhvilloni. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka dhe do te ishte nje ambient ideal per zyra ose edhe per biznese te tjera. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Kajo Karafili
Construction Year 1998
Total Building Floors 10

Features

Mortgage South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,512,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1... - 540m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit...

1,000€ / month
Cmim i diskutueshem

1,200€ / month

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qera Ambjent ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e k...

170,000€
Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi... - 190m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Sheh Rexhep Kubati

Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te miread...