Te Irfan Tomini, Shitet Ambient Bar-Kafe Ideal Per Investim !! - 121m2

Furnished

500,000€

415,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 198

Property Description

REFAA634329 - Te Irfan Tomini, prane shkolles 26 Nentori, Shitet Ambient Bar-Kafe Totalisht i Investuar. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5 katesh dhe eshte totalisht i investuar dhe arreduar kohet e fundit me nje investim prej 140.000 euro. Organizohet nga nje ambient i madh openspace, nje depo, dy tualete dhe pjesa e verandes me siperfaqe prej 140 m2 e cila eshte ne shfrytezim. Lokali ka nje klientele te ngritur prej vitesh dhe aktualisht eshte i dhene me qira vjetore prej 20.000 euro. Ambjenti eshte nje mundesi shume e mire per shkak te pozicionit qe ndodhet prane shkolles dhe ne kryqezim te dy rrugeve. Ambienti eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 121m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 0
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Rruga Irfan Tomini
Construction Year 2000
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Jepet Me Qir... - 200m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Bajram Curri Boulevard

Te Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt. Lokali ndodhet prane ures se re te kompleksit delijorgji dhe ak...