Prane 21- Dhjetorit, Shitet Ambient Biznesi !! - 38m2

Unfurnished
57,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 534

Property Description

REFAA634249 - Te rruga Frosina Plaku, prane shkolles Naim Frasheri shitet njesi biznesi. Dyqani eshte i organizuar nga nje ambjent te vetem openspace i cili eshte me dalje si ne pjesen para te pallatit edhe ne pjesen mbrapa, nje tualet dhe nje post parkimi qe i perket dyqanit. Dyqani eshte me fasade xhami, qe krijon nje mundesi te mire per reklamimin e biznesit qe do te zhvillohet, dyqani eshte nje mundesi shume e mire investimi, mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si parukeri, fast food, zyra etj, pasi zone eshte nje zone me shume levizje dhe prane ndodhet dhe shkolla. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 38m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Parking Opportunity Not furnished South Orientation West Orientation Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Shitet njesi biznesi me hapesira te bollshme prane 21 Dhjetori te rruga Frederik Shiroka! Ambjenti eshte open space dhe aktualisht eshte lene me qira....

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....

550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ,Kompleksi Magnet , Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe ka...