Për Shitje
170,000€
Apartament 2+1 - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka nje siperfa...

Për Shitje
62,400€
Apartament 2+1 - 96m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Prane Fondacionit Eleonora, tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe...

Për Shitje
112,000€
Apartament 2+1 - 107m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes Tek "Quartum Residence" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1+2. "Quartum Residence" eshte nje nga komplekset e reja me...

Për Shitje
73,000€
Apartament 1+1 - 69m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes Tek "Quartum Residence" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1. "Quartum Residence" eshte nje nga komplekset e reja me ci...

Për Shitje
78,000€
Apartament 3+1 - 137m2
Fresku -

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Për Shitje
120,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2 ! - 135m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Te Rezidenca Alba ndertim ky i Firmes Prestigjioze EdilAl shitet apartamente me cmime 890 Euro m2. Apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i o...

Për Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 116M2 - 116m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Ne Rrugen Pandeli Cale, prapa Hotel Diplomat 2, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i orga...

Për Shitje
60,000€
Tek Fresku Apartament Ne Shitje 2+1 - 85m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut, ne katin e 4 te nje pallati te ri 7 katesh me orientim nga Jug-Perendimi. Apartamenti ka nje organizim...

Për Shitje
169,000€
Duplex - 150m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne Rezidencen me te mire ne qytetin e Tiranes, me ne fund e gjete. Eshte aq i kompletuar sa nuk ka m...