Për Shitje
105,000€
Apartament 3+1 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

Për Shitje
319,000€
Apartament 3+1 - 134m2
Liceu Artistik - Rruga Themistokli Gërmenji

Shitet aprtament me siperfaqe 135 m2, ne Zonen Rezidenciale, me ekskluzive te Tiranes, prane Ambasades Amerikane dhe Delegacionit Europian. Apartament...

Për Shitje
70,000€
Apartament 2+1 - 84m2
Kinostudio - SH61

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Keta, ne Konostudio ne nje pallat te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:sallon ndenje d...

Për Shitje
94,000€
Apartament 2+1 - 115m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe . Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te vitit 2005,...

Për Shitje
72,000€
Apartament 1+1 - 80m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek fillimi i Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, shitet Super Apartament 1+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamen...

Për Shitje
104,000€
Apartament 2+1 - 104m2
Kodra e Diellit -

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Për Shitje
74,000€
Apartament 1+1 - 88m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 me siperfaqe te madhe bashke me 1 post parkimi ,ndertim i vitit 2014 .Apartame...

Për Shitje
69,000€
Apartament 2+1 - 114m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Ne rrugen Thoma Filipeu shitet apartament 2+1+2 , me siperfaqe 114 m2, ne katin e katert te pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet totalisht i...

Për Shitje
97,000€
Apartament 3+1 - 126m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...