Te Kodra E Diellit,Shitet Vile Kater Kateshe Me Lokaci... - 499m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Ne zonen e Kodres Se Diellit, prane Big Market, Shitet nje Vile 4 Kateshe. Vila shtrihet ne truall 330 m² me gjurme ndertimi 103 m², duke e bere sip...

56,000€
Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka Shitet Apartament 1+1... - 81m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 80.6 m2 dhe neto 71,9m2 ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh i mireadminis...

400€ / muaj
Tek Kompleksi Tirana Golden Park,Jepet Me Qira Apartame... - 97m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Tek Kompleksi Tirana Golden Park, Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallat te ri 9 katesh me ashensor dhe me siperfaqe totale 97 m². Ap...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Kompleksi Molla, Shitet Apartament 3+1+2 Me S... - 126m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Te Kompleksi Molla, Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 teknik te nje pallati 9 katesh shume te mi...

93,000€

95,000€

Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Apartament 2+1+2 Totalis... - 106m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Prane Vila L, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati 8-kates...

59,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Casa Italia, Shitet Apartament 1+1 I Bollshem Dhe M... - 82m2
Casa Italia - Rruga Pavaresia

Pas Casa Italia,Shitet Apartament 1+1 I Bollshem Dhe Me Shume Drite!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 teknik te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 me...

E RE
137,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 97m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Te 5 Maji, Prane Shkolles "TIRANA JONE", Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe 97 m2 bruto, ndodhet ne katin e 1-re ban...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me... - 108m2
Ali Demi - Rruga Tomi Kristo

Te Ali Demi, Prane Xhamise, Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Hapesire !! Apartamenti me nje siperfaqe totale bruto 108m² dhe neto 94m², ndodhet ne nj...

E RE
300€ / muaj
Tek Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Bani... - 70m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje godine banimi me 8 kate te vitit 2012 i mirembaj...

E RE
173,000€
Prane Gjimnazit "Petro Nini",Shiten Apartament 2+1 Dh... - 91m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit "Petro Nini",Shiten 1 Apartament 2+1 dhe Garsoniere, Mundesi Investimi!!! Apartamentet ndodhen ne katin e 2 te nje pallati ekzistues i...

E RE
141,000€
Tek Zogu I Zi, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem... - 94m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu I Zi, pas Kolegjit Universitar Logos, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin z...

E RE
72,000€
Cmim i diskutueshem

85,000€

Te Tirana Golden Park, Shitet Ambient Komercial Openspa... - 69m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Te Tirana Golden Park, Shitet Ambient Komercial Openspace Ideal Per Investim !! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te vitit 2019 ne nje nder...

800€ / muaj
Ne Myslym Shyr,Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Mundesi Id... - 145m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr,Prane Gjimnazit "Arben Broci" Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Ideal Per Investimt!!! Ambjenti ndodhet ne kati 0 te nje pallati te vitit 2...

300€ / muaj
Ne Xhamllik,Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Orientim Pe... - 89m2
Xhamlliku - Rruga Kristo Dako

Ne Zonen e Xhamllikut,Tek Varri Bomit,Jepet Me Qira Apartament 3+1,Me Kubature Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 89m² neto, ndodhet ne ka...

500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra!!... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Vangjush Furxhi

Ne Myslym Shyr, Prane Bar Sanremo, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Rikonstruktuar, Per Zyra!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik te...

4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Teg, Jepet Me Qira Vile 3 Kateshe Totalisht E Mob... - 500m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Prane Teg,Jepet Me Qira Vile 3 Kateshe Totalisht E Mobiluar Per Banim!!! Vila ndodhet ne nje zone me shume qetesi, relaks, privatesi dhe ne qofte se d...

E RE
122,000€
Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 111m2
Farmacia 10 - Rruga 5 Maji

Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Ne Ndertim Te Ri te vitit 2022, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

E RE
82,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Tek Kullat Hawai, Shitet Aparta... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake , Kullat Hawai Shitet Apartament 2+1 Me Kubature Te Rregullt Dhe Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 12...

E RE
85,000€
Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Pl... - 77m2
Farmacia 10 - Rruga 5 Maji

Ne Fillim Te Rruges Rruges 5 Maji, Ne Ndertim Te Ri te vitit 2022, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6...

E RE
107,000€
Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 107m2
Farmacia 10 - Rruga 5 Maji

Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Ne Ndertim Te Ri , Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 i fundit te nje pallati t...

E RE
85,000€
Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Ne Nd... - 77m2
Farmacia 10 - Rruga 5 Maji

Ne Fillim Te Rruges 5 Maji, Ne Ndertim Te Ri te vitit 2022, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nj...

340€ / muaj
Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Z... - 70m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Per Zyra!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik dhe organizohet nga korridori shperndares, ambien...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1... - 118m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka,Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 119m² dhe 110m² neto ne kat...

110,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfe... - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Prane Someg, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te i fundit te nje pallati te mirembajtur ek...

190,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kodra E Diellit, Prane Eleonora, Shitet Apartament 4... - 181m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Te Kodra e Diellit,Prane Eleonora,Shitet 4+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh i vitit 2010 i mireadm...

E RE
600€ / muaj
Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

E RE
120,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Pe... - 115m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht,Prane Eco Market,Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar Dhe Me 1 Post Parkmi!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 115m² dhe neto 102 m²...

400€ / muaj

500€ / muaj

Te Komuna E Parisit, Jepet Me Qira 2+1 I Pershtatshem P... - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te Komuna e Parisit, Prane Kristal Center, Jepet Me Qira 2+1 I Pershtatshem Per Banim ose Zyra!! Apartamenti ndodhet ne katin 7-te teknik te nje palla...

450€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Rruga Elbasanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me... - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Te Rruga Elbasanit, Prane Vilave Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti me siperfaqe 120 m/2, n...

123,500€
Cmim i diskutueshem
Te 5 Maji, Shitet Apartament I Ndare Ne 3 Garsoniere, I... - 91m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Te 5 Maji, Prane Shkolles 'Tirana Jone', Shitet Apartament I Ndare Ne 3 Garsoniere, Ideal Per Investim!! Garsonieret ndodhen ne katin e 7 te nje palla...

E RE
600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Kompleksi Square 21, Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Ap... - 121m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Te Kompleksi Square 21 Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Apartament Per Zyra Ose Banim Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 teknik te...

56,000€
Cmim i diskutueshem

59,000€

Te Bulevardi Bajram Curri, Buze Rruge, Shitet Ambient G... - 26m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Te Bulevardi Bajram Curri, Prane Ures se Drejtorise Se Policise, Buze Rruges Kryesore, Shitet Ambjent Gjysem Bodrum!! Ambjenti ndodhet ne gjysem katin...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Vesa Center, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Open Spa... - 80m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Vesa Center, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Open Space!! Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2002, i organizuar ne...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 96m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar, perbehe...

E RE
93,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 104m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe bruto 104.1 m² dhe 89.4 m² neto ne katin e fundit te nje pallati 10 katesh te ri ne perfund...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per... - 101m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Biznese !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor....

460,000€

495,000€

Te Rruga Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 + Gar... - 153m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Rruga Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Shitet Apartament 3+1+2 I Sapoinvestuar Dhe Me Shume Hapesire E Ndricim !! Apartamenti ndodhet ne katin...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra Diellit, Jepet Me Qira Dupleks Me Pamje Te Li... - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Rexhep Pinari

Tek Kodra e Diellit, prane Misionit Eleonor, Jepet Me Qira Dupleks Me Pamje Te Lire !! Dupleksi ndodhet ne dy katet e fundit, kati 5-te dhe i 6-te, te...

89,000€

99,000€

Okazion !! Te Rruga E Durresit, Shitet Njesi Biznesi Pe... - 48m2
Qender - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, perballe Ministrise se Arsimit, Shitet Njesi Biznesi !! Ambienti me siperfaqe 48 m² dhe lartesi 4 m ndodhet ne katin e pare te nj...

E RE
166,000€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Mun... - 138m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Tek Ish Fusha E Aviacionit, Clover Residence, Shitet 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri,Mundesi E Mire Investimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe i 6...