75,000€
Cmim i diskutueshem
Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Ver... - 90m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 90 m2 nga te cilat 63.4 m2 neto, 20.7 m2 verande si d...

250€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Inves... - 74m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Ne Bulevardin e Ri jepet me qira apartament 1+1 me sipefaqe 70 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me as...

600€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perf... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, 20 meter nga Sheshi Wilson, jepet me qira apartament 106 m2 ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

350€ / muaj
Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hap... - 84m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhorxh Uashington

Te Kodra e Diellit, ne vije te pare te unazes se re , jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh i mireadmin...

E RE
32,000€

34,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Garsoniere Me Orientim P... - 34m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, shitet garsoniere me siperfaqe neto 34 m2 ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh pa ashensor, ndertim i vitit 1970. Apartamenti...

37,000€
Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Rinovuar !! - 55m2
Kombinat - Rruga Haki Stërmilli

Ne Kombinat, prane shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 55 m2 ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mirembajtu...

54,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 69m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 69 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashen...

87,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim !! - 98m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Ne Fresk, prane Hotel Gaxherri shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 98 m2 dhe neto 87 m2 ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh i mirembajtur me ash...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hape... - 120m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2 ne katin e 2 te nje vile 5 kateshe te rikonstruktuar totalisht se fundmi. Ap...

E RE
500€ / muaj
Te Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me O... - 110m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

E RE
65,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 Me Orienti... - 90m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Te Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 3+ 1 me siperfaqe neto 90 m2 ne katin 5 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzis...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Gardes, Shitet Apartament 3+1 Perfekt Per Investi... - 113m2
Garda - Rruga Vaso Pasha

Prane Gardes se Republikes, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 6 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim...

E RE
64,000€
Prane Viles Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 70m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Prane Viles Gold, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 70 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzistues...

E RE
400€ / muaj
Te Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Njesi Tregtare !... - 45m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Te Kompleksi Green City, jepet me qira njesi tregtare me siperfaqe 45 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

E RE
98,500€

105,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira... - 157m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Te Shallvaret, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 157 m2 ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2...

99,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Investim Te Larte Dh... - 189m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 189 m2 (54 m2 verande + 135 m2 apartament) ne katin 1 banim te nje pallati 6 kates...

116,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bolls... - 137m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Perballe kompleksi Vizion shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 136.5 m2 ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me a...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 Me... - 72m2
Restorant Durresi - Rruga Memo Meto

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 64 m2 ne katin e pare te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2000. Apartamenti...

E RE
399,000€
Cmim i diskutueshem

420,000€

Prane Tegut, Shitet Super Vile Me Investim Dhe Lokacion... - 890m2
Mullet - Tirana–Elbasan Highway

Prane Tegut, Shitet Super Vile Me Investim Dhe Lokacion Perfekt!! Vile luksoze me cilesi te larte e lokalizuar ne Mullet, ne nje zone shume te qete, v...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 104m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Ne Qender, mbrapa Piazes dhe Cirkut te Tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe ne certifikate pronesie 69.84 m2, siperfaqe neto te shkelshme 94.6 m...

E RE
150,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te Myslym Shyri-t shitet apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 130 m/2 , ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka struktu...

E RE
400€ / muaj
Prane Vasil Shantos, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Vetem... - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Kryqezimi I Vasil Shantos Me 21 Dhjetorin, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Vetem Per Ambjente Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pa...

109,000€

115,000€

Tek Medreseja, Shitet Duplex Me Cmim Okazion Per Vetem... - 143m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Te Medreseja, Shitet Duplex Me Cmim Okazion!! Apartamenti orientohet Jug - Lindje - Veri cka ben qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites. Apartam...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pe... - 94m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka...

E RE
99,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Abraham Linkoln

Te Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 106 m2 dhe neto 98 m2 ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te mireadministruar ndertim i...

E RE
325€ / muaj
Cmim i diskutueshem

350€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Kafe Flora Jepet Me Qira Apa... - 45m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, prane Kafe Flora jepet me qira per zyra apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh i mirembajtur,...

160,000€
Cmim i diskutueshem

170,000€

Te Rruga E Durresit, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 129m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, perballe hotel Coloseo shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati 4 katesh i mirembajtur ndertim i vitit 1960. Apartame...

62,500€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Vitit 202... - 89m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Vitit 2021, Per Vetem 700 Euro/m2 !! Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh qe pritet...

85,000€
Te Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inv... - 96m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, prane supermarket Aldi shitet apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 neto ne katin e pare te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me...

E RE
750€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2... - 121m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashenso...

E RE
139,000€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Te Selvia, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregu... - 114m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Te Selvia, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 114 m2 dhe neto 103 m2 ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, nder...

E RE
88,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te miread...

66,900€

69,000€

Prane Bulevardit Te Ri Te Tiranes, Shitet Apartament 1+... - 73m2
Stacioni i Trenit - Rruga Filip Jano

Prane Bulevardit te Ri te Tiranes, Tek Ish Stacioni i Trenit, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2 ne kompleks te ri. Firma ndertuese eshte Gener...

162,000€

165,000€

Te Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesi... - 115m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Te Rruga e Barrikadave, perballe shkolles Sami Frasheri shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 115 m2 dhe neto 102 m2, ne katin e 5 te nje pallati 8...

92,000€

117,600€

Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! - 84m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 7 katesh. Organizimi i apartamentit fillon me nje...

127,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me as...

93,500€

115,000€

Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

95,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

E RE
4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Prane Kristal Center Jepet Me Qira... - 413m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Te Komuna e Parisit, prane Kristal Center jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe bruto 413m2 dhe neto 391 m2 ne katin e pare te nje ndertimi 8 kates...

E RE
81,000€

85,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim !! - 94m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor. Aparta...

85,000€

88,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 123m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123 m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i v...

115,000€

140,000€

Ne Laprake, Shitet Ambient Biznesi ! - 69m2
Laprake - Rruga Lord Bajron

Ne laprake, Rruga Lord Bajron, shitet ambjent biznesi i cili momentalisht eshte i leshuar me qera dhe sherben si Bar Kafe. Ambjenti ka hapesire te kon...

93,000€

98,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rr... - 81m2
Don Bosko - Rruga Abdyl Matoshi

Ne Don Bosko, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 81 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 7 katesh te mire administruar, ndertim i...

E RE
380€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Tek Rruga E Bogdaneve, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I... - 65m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga e Bogdaneve, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar me ashens...

E RE
200€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! - 30m2
Ish Ekspozita - Bajram Curri Boulevard

Tek Ish Ekspozita, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar buze rruge. Ambienti ka siperfaqe...

E RE
500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Njesi Biznesi !! - 148m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Prane Big Market jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe bruto 148 m2 dhe neto 124 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i viti...

E RE
99,000€

100,000€

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 Me O... - 148m2
Brryli - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 148 m2 nga te cilat 59 m2 siperfaqe ne pallat ekzistues dhe 89 m2 shtese ne proces leg...

100,000€
Cmim i diskutueshem

107,000€

Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 119m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, prane Bar Unik shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 119 m2 dhe neto 104m2 ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ash...

105,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 133m2
Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Farmacise 10, ne fillim te rruges Bardhyl shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit...

E RE
70,000€
Cmim i diskutueshem

72,000€

Ne Fresk, Te Rruga E Thesarit Shitet Apartament 1+1 Me... - 67m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, te rruga e thesarit shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 67 m2 neto ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor,...