E RE
70,000€

90,000€

Okazion!! Te Rruga Kongresi Manastirit, Shitet Ambient... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Rruga Kongresi Manastirit, prane Pediatrise, shitet ambient biznesi me cmim okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 7 kate te ndert...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bolls... - 110m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe...

E RE
105,000€

110,000€

Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! - 81m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Liqenit Artificial te Tiranes, ne rrugen Margarita Tutulani, shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Panorama, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 100m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane kompleksit Panorama dhe Hipotekes, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadmi...

150,000€

171,600€

Super Okazion !! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Super Okazion, per vetem 1050 euro/m2 !! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kler...

95,000€
Okazion!! Tek Kompleksi Molla, Shitet Penthouse 2+1 Me... - 190m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, Tek "Kompleksi Molla", Shitet Penthouse Me Pamje Fantastike !! Apartamenti ka siperfaqe totale prej 190 m2 nga te cilat siperfaqe neto 1...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruge !... - 85m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne rrugen e Durresit, buze rruge, jepet me qira ambient me hapesira te bollshme. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 5 katesh por qe ka fasade...

E RE
115,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Future Home Rezidence, Shitet Apartament 2+1 Me Pos... - 108m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Future Home Rezidence shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte dhe post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim t...

170,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshm... - 113m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, prane gjimnazit "Sami Frasheri", shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla...

230,000€
Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente k...

110,000€

125,000€

Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rrug... - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Ne rrugan Qemal Stafa, ne kryezimin me rrugen Bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

E RE
249,000€

262,000€

Tek Atsh, Shitet Penthouse Me Pamje Fantastike!!! - 278m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Penthouse Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje...

300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Dyqan Me Qira !! - 17m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, prane farmaci Daja, jepet me qira dyqan i pershtatshem per exchange. Dyqani ndodhet ne katin -1 te nje pallati ne zone e ish Bllokut dhe esh...

75,000€
Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte... - 105m2
Yzberisht - Yzberisht

Yzberisht, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte ne ndertimin me te mire te zones se Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje...

2,000€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! - 180m2
Drejtoria e Policise - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, prane shkolles "Dora Distria", jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte...

88,000€
Tek Kompleksi Oasis, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kler... - 104m2
Astir - Rruga Nexho Konomi

Tek kompleksi OASIS, shitet apartament 2+1 me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te mireadministruar me cilesi shume...

195,500€

204,000€

Kompleksi Halili, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 170m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Kompleksi Halili, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me 2 ashens...

300,000€
Ne Bllok, Shitet Ambient Biznesi Me Super Vendndodhje!! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, shitet ambient per biznes ne super vendndodhje. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara per biznes sic eshte Blloku...

155,000€
Tregu Cam, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rreg... - 91m2
Qender - Rruga Çamëria

Tregu Cam, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje...

80,000€
Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte - 110m2
Yzberisht - Yzberisht

Yzberisht, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte ne ndertimin me te mire te zones se Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje...

124,000€
Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 3+1 Me Hapsir... - 146m2
kompleksi Grand - Rruga Todi Shkurti

Ngjitur me kompleksin Grand, shitet apartament 3+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe organ...

308,000€

320,000€

Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, shitet penthouse fantastik. Penthouse ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh dhe organizohet ne nje sal...

149,000€
Globe Center, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 165m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Globe Center, perballe kompleksit Delijorgji, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose te 3 nga toka te nje pallat...