E RE
152,000€
Cmim i diskutueshem
Te Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Duplex Me Pamje... - 115m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet Dupleks i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Jug duke te ofruar n...

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...

E RE
102,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rr... - 123m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Viva Market, Shitet Apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pal...

E RE
55,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 89m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapesira te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 8-katesh...

87,000€
Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 3+1, Me Planimetr... - 115m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht prane Eco Market Shitet Apartament 3+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-të një pallati të ri 9 katësh, i pajisur me ka...

E RE
160,000€
Prane Stadiumit Air Albania, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 100m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne nje nder zonat me elitare te Tiranes prapa Stadiumit "Air Albania" ne rrugen "Faik Konica" shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Aparta...

75,000€

85,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Kompleksin Rezidencial Mangal... - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Ali Dem-it Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te paji...

62,000€

67,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Ideale... - 57m2
Mine peza - Rruga Asim Vokshi

Tek Mine Peza, Buze Unaze Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga Unaza,...

72,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te R... - 104m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, ne rrugen rrugen 3 Deshmoret, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te mirea...

74,000€

77,000€

Tek Kongresi I Manastirit, Shitet Apartament 2+1 Me Hap... - 105m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati i mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se ba...

E RE
110,000€

115,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 93m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Te Liqeni Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me dy ashensor. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes, kendi i kuzhines me...

90,000€
Prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 106m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, ne nje kompleks ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori, salloni sebashk...

37,500€
Prane Oxhakut, Shitet Garsoniere Me Mundesi Ideale Per... - 44m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Prane Oxhakut, Shitet Garsoniere me mundesi te mire investimi dhe banimi. Garsoniera ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, me siperfaqe 44 m2. Nd...

134,000€
Te Rezidenca Alba, Shitet Super Apartament 2+1 Totalish... - 122m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Rezidenca Alba Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe k...

110,000€

118,000€

Te Medreseja Shitet Apartament 2+1 - 115m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Prane Medresese, te Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim s...

E RE
103,000€

110,000€

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 2+1 - 110m2
Ambasada Amerikane - Rruga Qemal Guranjaku

Prane Ambasades Amerikane rruga Qemal Guranjaku shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne sal...

E RE
104,000€
Prane Gjimnazit Partizani Shitet Apartament 2+1 - 104m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Gjimnazit Partizani ne rrugen Riza Cerova Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banimi te nje pallati 8...

129,000€
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartment 2+1 Me Orientim P... - 108m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, te nje pallati 8- katesh me 2 ashensore. Eshte...

110,000€

115,000€

Prane Hotel Hilton, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hotel Hilton shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensor. Apar...

85,000€

95,000€

Tek Rruga Siri Kodra, Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim... - 120m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Rruges Siri Kodra, Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te banimi te nje pallati te rregullt me ashensor me siperfa...

700€ / muaj
Tek Bar Piazza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Inv... - 125m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Bar Piazza jepet me qira apartament 3+1 me hapesira te bollshme i sapo investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku...

400€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Pos... - 79m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market jepet Super Apartament 2+1. Siperfaqja prej 79 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, pjesa...

57,000€
Ne Rrugen Ali Visha, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira... - 57m2
Rr. Mihal Grameno - Rruga Ali Visha

Ne Rrugen Ali Visha prane shkolles "Osman Myderizi" shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Siperfaqja prej 57m2 organizohet ne k...

E RE
450€ / muaj
Te Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 95m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Kristal Center jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte mundesi e mire...

85,000€

86,000€

Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rr... - 91m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji Shitet Apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

55,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 77m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, prane Bar Univers Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapsire te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palla...

64,000€
Te Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar ! - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe 64...

63,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar... - 65m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane kryqezimit te Laprakes shitet apartament 1+1, mundesi e mire investimi dhe banimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashe...

63,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 I Investuar! - 65m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane kryqezimit te Laprakes shitet apartament 1+1 i investuar, mundesi e mire investimi dhe banimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t...

126,000€

140,000€

Te Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim Cilëso... - 90m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Te Pazari i Ri te rruga Fadil Rada shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh me ashensor te vitit 2013 me sip...

250€ / muaj
Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 100m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe 100 m2. E...

52,000€
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Lindje!! - 50m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhanfize Keko, prane Rossman, Shitet Apartament 1+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe banimi 50 m² te org...

1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Post Parkimi !... - 170m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te ish Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba Jepet me Qira Apartamenti 3+1+2, me siperfaqe 170 m2, ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes....

70,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te R... - 106m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, ne rrugen rrugen 4 Deshmoret, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mirea...

77,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1, Me Hapesire Te Boll... - 116m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Bulevardit Te RI Shitet Apartament 2+1 me hapesire te bollshme dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te...

E RE
101,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

600€ / muaj
Te Kodra E Diellit Rezidenca 1, Jepet Me Qira Apartame... - 123m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit jepet me qira apartament duplex, 2+1+2 ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apart...

E RE
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Pranë Shkolles Se Baleti... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Rruga Petro Nini Luarasi, pranë shkollës se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per familjare....

700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

95,000€
Prane Shkolles Se Baletit Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 92m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit shitet apartament 2+1 i investuar ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te b...

77,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te R... - 114m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, ne rrugen rrugen 3 Deshmoret, Shitet Apartament 2+1 me hapesire te bollshme dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

94,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1 Me M... - 94m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1, Me Mundesi Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin 1-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dh...

62,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Lin... - 94m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Aparatament 2+1 I Mobiluar Dhe Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i...

E RE
135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2, M... - 114m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Gramoz Pashko

Te Rruga e Elbasanit prane "Park Gate" shitet super apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadminis...

120,000€
Ne Ali Dem Shitet Super Apartament 2+1 - 126m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demit, prane fushes Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te m...

72,000€
Ne Rrugen Ali Visha, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetr... - 72m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Ali Visha

Ne Rrugen Ali Visha, prane shkolles "Osman Myderizi" shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Siperfaqja prej 72 m2 organizohet ne...

600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

110,000€

120,000€

Okazion Te Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Me Super V... - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Okazion!! Te Pazari i RI Shitet Apartament 2+1 me Super Vendodhje .Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 8-katesh, i mireadministruar me...

1,500€ / muaj
Prane Hotel Hilton Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Lukso... - 165m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Hotel Hilton, jepet me qira apartament 3+1+2 ne katin 5 te nje ndertimi te ri, I cili ju ofron standartet me te lar...

E RE
600€ / muaj

800€ / muaj

Te Xhamia E Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi Jepet Me Qira... - 57m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami qe ju lejon te reklamoni biznesin tuaj. Ambienti ka nje sip...

E RE
106,000€
Prane Oxhakut Shitet Apartament 2+1+2 Super I Investuar... - 100m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Prane oxhakut shitet super apartament 2+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashens...