850,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Pazari I Ri, Shitet Godine Me Çmim Okazion Ideale P... - 500m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Tek Pazari I Ri, sapo ka dale ne shitje nje godine 2 kateshe, plus çati dhe oborr, per investim. Godina eshte ne rruge kryesore dhe ka potencial per t...