850€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 3+1 !! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe dhe i sapo investuar ! Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mire...

E RE
98,000€
Tek Pallatet Agimi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inv... - 60m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallatet Agimi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur buze rruge...

E RE
90,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Biznesi !! - 43m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte 43 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 8 katesh. Ambienti eshte openspace dhe ka...

E RE
490,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Ambient Komercial Per Biznes... - 332m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, shitet super Ambient Komercial per biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pall...

E RE
500€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 85m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti...

E RE
350€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te vitit 2018 te mireadministruar me ashensor. A...

E RE
90,000€
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per... - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 3+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor 8- te katesh! Ne h...

E RE
210€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Garsoniere Me Qira!! - 60m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Garsoniere Me Qira, me hapesira te bollshme !! Garsoniera ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministrua...

E RE
88,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te miread...

E RE
200,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Investim!! - 155m2
Blloku - Rruga Dora D'Istria

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal per Investim !! Planimetria e rregullt e apartamentit ben te mundur adoptimin ne dy hyrje 2+1 dhe 1+1 !! Apart...

350€ / muaj
Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !... - 115m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri e te mireadministruar me...

600€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !! - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !!! Apartamenti ndodhet e katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me siperfaqe 115 m2. Eshte i or...

1,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! - 80m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet Ambient Biznesi Me Qira ! Ambienti eshte gjysem bodrum dhe eshte me pamje nga rruga kryesore e hyrjes ne bllok. Ambienti organizohet n...

117,600€
Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! - 84m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Prane Ambasades Polake, Shitet Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 7 katesh. Organizimi i apartamentit fillon me nje...

650€ / muaj
Tek Rruga Elbasanit, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! - 92m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga Elbasanit, Jepet Ambient Biznesi Me Qira !! Ambienti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri te perfunduar ne fillim te ketij viti,...

700€ / muaj
Prane Sheshit Willson, Jepet Apartament 2+1 Me Qira ! - 100m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Sheshit Willson, Jepet Apartament Me Qira 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe 100...

500€ / muaj
Prane Kristal Center, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! - 32m2
Komuna e Parisit - Rruga Frang Bardhi

Prane Kristal Center, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! Ambienti eshte ne katin 0 te nje ndertese 6 kateshe me fasade xhami, e cila te jep mundesi brand...

171,600€
Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Mundesi I... - 143m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 3+1 me hapesira te bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar 9 katesh. Ambi...

111,000€

113,000€

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 2+1 !! - 89m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka nje siperfaq...

415,000€
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi !! - 148m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte i organizuar ne dy kate, kati -1 me siperfaqe 74 m2 i cili ka dhe nje tualet dhe kat...

400€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Ambienti 2+1 Per Biznese... - 90m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Ambienti 2+1 Per Biznese !! Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor! Ambjenti eshte i organ...

E RE
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Mozaiku, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Me Investim... - 110m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

350€ / muaj

400€ / muaj

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 !! - 123m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te mireadministru...

107,000€

120,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1! - 76m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Ne Zonen mes Rruges se Kavajes dhe Rruges Myslym Shyri, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje pallati...

450€ / muaj
Prane Kopshtit Zoologjik, Jepet Apartament 1+1 Me Qira... - 80m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Ne nje nga zonat me te preferuara, prane kopshtit zoologjik, jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit...

500€ / muaj
Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 120m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

350€ / muaj
Prane Hipotekes, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 95m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes, Ne Rrugen Jordan Misja, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadmin...

E RE
300€ / muaj
Prane Sheshit Wilson, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre! - 60m2
Sheshi Wilson - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Sheshit Wilson jepet me Qira Ambjent i pershtatshem per Zyra! Ambjenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe 60 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambj...

E RE
500€ / muaj
Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Apartament... - 110m2
Drejtoria e Policise - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Drejtorise se Policise ne Myslym Shyr, Jepet me Qira Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat...

250€ / muaj
Tek Brryli, Jepet Hyrja 1+1 Me Qira!! - 40m2
Brryli - Rruga Xhanfize Keko

Tek Brryli, jepet me qira hyrja 1+1. Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe dhe eshte e organizuar ne nje dhome gjume, nje dhome ndenje...

100,000€

115,000€

Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 !! - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

E RE
700€ / muaj
Te Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament I Sapo Invest... - 125m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe i sapo investuar! Apartamenti eshte i organizuar ne nje planimetri shum...

1,800€ / muaj
Te Turdiu Center, Jepet Ambient Me Qira Per Biznese! - 179m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender, Te Turdiu Center, Jepet me Qira Ambjent me Siperfaqe 170 m2! Ambjenti, i cili eshte ne formen e nje hapesire open space dhe 2 tualete, ofro...

350€ / muaj
Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Apartament 2... - 110m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, Prane Fakultetit Ekonomik Jepet me Qira Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh ndertim i vit...

520€ / muaj
Prane Hipotekes, Jepet Me Qira Ambient Ideal Per Zyra! - 86m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane Hipotekes, Tek Quartum Residence, jepet me Qira Ambient per Zyra! Ambienti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim (kati i dyte tek...

500€ / muaj
Tek Brryli, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!! - 35m2
Brryli - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Brrylit, jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandimi. Ambienti ka si...

1,000€ / muaj
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 159m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 159 m2. Ambjenti ka 2 tualete. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitet...

E RE
55,000€
Shitet Ambient Buze Rruge, Ideal Per Biznese !! - 42m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Harry Fultz, shitet ambjent, ne katin e 2, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe 42.4 m2 neto. Ka fasa...

550€ / muaj

650€ / muaj

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Garazh !!! - 116m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qira super apartament 3+1+2 +garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-...

300€ / muaj
Fresk, Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar!! - 72m2
Fresku - Qesarake

Fresk, pas restorant Qeasaraka, jepet me qira apartament 1+1 i investuar dhe i paperdorur me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...

300€ / muaj
Tek Rruga "siri Kodra", Jepet Me Qira Apartamenti ! - 109m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Rruga Siri Kodra, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ka siperfaqe 110 m2...

250€ / muaj
Prane Qendres Qatar, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 20m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, Prane Qendres Qatar Jepet Ambient me Qira per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 13-katesh te mireadministrua...

300€ / muaj
Jepet Me Qira 1+1 Tek Kompleksi Panorama, Tek Hipoteka. - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama me nje siperfaqe 67 m2. Apartamenti ndodhet katin e 9 te nje pallati te ri shume cilesor i paji...

300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapoinvest... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Ne Vasil Shanto, Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te vitit 2005, eshte i organizuar ne...

300€ / muaj
Ne Astir, Jepet Ambient Komercial Me Qira!! - 72m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, tek pallati Conadit, jepet me qera ambient komercial ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 2 te nje pallati dhe organizohet ne nje ambie...

E RE
700€ / muaj

750€ / muaj

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 45m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka su...

450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 85m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

1,000€ / muaj
Perballe Qsut, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!!! - 138m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Perballe QSUT, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vete...