Për Qira
300€ / muaj
Apartament 2+1 - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Jepet Ambjent 2+1 me Qira per Zyra tek Zogu i Zi! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 12 katesh me ashensor dhe te mireadministruar, dhe k...

Për Shitje
137,000€
Zogu I Zi, Super Apartament 2+1+2 Ne Shitje! - 105m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, me infrastrukture, dhe nyje lidhese per qytetin, Shitet nje Super Apartament, me strukture 2+1 me orientim Ide...

Për Shitje
76,000€
Apartament 1+1 - 68m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2008 i cili ka dhe te...

Për Shitje
118,000€
Apartament 2+1 - 102m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Te nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Foleja e Gjelber, shitet apartament me cmime kleringu per vetem 1150 Euro/m2. Apartamenti, ka siperfaq...

Për Shitje
120,000€
Apartament 2+1 - 115m2
Zogu i Zi - Don Bosco

Prane Zogut te Zi, Shitet Apartament 2+1+2 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, me 2 ashensore,...

Për Shitje
123,000€
Shitet Apartament 4+1 Te Zogu I Zi Me Hipoteke - 130m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Per Shitje Apartament 4+1 te Zogu i Zi per Investim.Te Zogu i Zi brenda Unazes shitet nje Apartament 4+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

Për Qira
900€ / muaj
Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center - 86m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin...

Për Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Për Qira
330€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 ! - 83m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Ne zonen e Zogu I Zi, Jepet me Qera Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Jug dhe Veri-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t...