Për Shitje
78,000€
Apartament 3+1 - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

Për Shitje
72,000€
Apartament 3+1 - 120m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Bli Apartmentin tënd tani për vetëm 600€/m²! Në YZberisht tek Rruga 3 Dëshmorët në katin e 2-të të një pallati të ri Shitet Apartament 3+1+2 me sipë...