Për Shitje
72,000€
Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar 1+1 Ne Zon... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

• Tek Blloku Vasil Shanto, jepet me qera apartament 1+1 , 65 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar...

Për Qira
350€ / muaj
Okazion , Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

• Tek Blloku Vasil Shanto, jepet me qera apartament 1+1 , 65 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar...

Për Shitje
84,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 1+1 Ne Zone Te P... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

• SHITET apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 65 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : sa...

Për Shitje
79,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Zone Te Preferuar I Mobil... - 67m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartament...

Për Shitje
62,000€
Te Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 I Investuar Dhe... - 57m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Te Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 I Investuar Dhe Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla sil...