Qira
3,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercal Duplex Tek Stadium... - 180m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Jepet me qira super ambient komercal prane stadiumit Qemal Stafa, ne katin 0 te nje pallati 22 katesh dhe me nje administrim te pazakont, siperfaqa to...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Stadiumi Qemal... - 120m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne k...

Qira
800€ / muaj
RENTED
Prane Stadiumit Qemal Stafa Jepet Me Qira Super Ambient... - 162m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane stadiumit Qemal Stafa, rruga Dervish Hima jepet me qira zyre fantastike. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar...

Qira
900€ / muaj
Ambasador 3, Jepet Me Qira Apartament 1+1 +Garazh - 80m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Jepet me qira apartament 1+1 +Garazh , prane Stadiumit Air Albania, tek Ambasador 3. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, sallon ndenje, depo...

Qira
350€ / muaj
Tek Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te mireadministruar me dy a...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Zyre Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

Qira
750€ / muaj
Tek Ambasador 3, Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira ! - 79m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Jepet me qira apartament 1+1 tek Ambasador 3. Ambienti me siperfaqe 79 m2 me pamje nga stadiumi i ri Air Albania. Ambasador 3 eshte nje nga ndertesa...

Qira
1,500€ / muaj
Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Prane Stadiumit Air Albania jepet me qira super ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik, te nje pallati te ri 9-kates...

Qira
1,000€ / muaj
Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartament 3+... - 156m2
Stadiumi Qemal Stafa - Sheshi Italia

Stadiumi Qemal Stafa, shitet super apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar dhe organizo...

//do something