Për Qira
3,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercal Duplex Tek Stadium... - 180m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Jepet me qira super ambient komercal prane stadiumit Qemal Stafa, ne katin 0 te nje pallati 22 katesh dhe me nje administrim te pazakont, siperfaqa to...

Për Qira
1,200€ / muaj
Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Ambient Komerci... - 200m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane Stadiumit Qemal Stafa, ne rrugen Dervish Hima, jepet me qira ambient komercial, ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti perbehet nga nje...