Për Shitje
196,000€
Apartament 1+1 - 94m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shitet Apartamenti 1+1 i pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze dhe shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të Liqenit, ku duke bërë vetëm pak m...

Për Qira
500€ / muaj
Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1... - 85m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, dhe ka nje siperfaqe prej 85 m2. Esh...